اول نوشت: در آخرین روزهای تابستان در اخرین جمعه که هوا خنک شد و باران طبع لطیفش را به ما نشان داده من در خانه نشسته ام و باید درس بخوانم. دارد مهر و کار و زندگی شروع میشود از امدنش ناراحت نیستم ولی دوست دارم مهر و ابان سریع تمام شود و به اذر و دی برسیم.

پی نوشت1: دیگر در رانندگی راه افتادم تقریبا هر جایی در شهر که دلم می خواهد با ماشین میروم و چند روز قبل شب هنگام دنبال مرضیه رفتم که از تهران امده بود. امروز هم مریم و مرضیه را رساندم که به جایی که قرار بود جمع شوند و از انجا بروند ماسال. هر روز تقریبا مرضیه را سر کار می رسانم یا از محل کارش بر می گردانم. گاهی با ماشین خرید می کنم. چند روز قبل با ماشین رفتم دانشگاه برگه های ترم تابستانی را گرفتم. فقط مانده خارج شهر هم رانندگی کنم. حتی مشکلم با پارک در جلو در خانه مان هم حل شد!!!  (میگن خانومها با پارک مشکل دارند راست گفتن علتش هم اینه تجسم فضاییمون با اقاییون فرق می کنه)

از رانندگی کم کم لذت می برم و همین خیلی عالیست که از کاری که می کنیم لذت ببریم.

پی نوشت2: چهارشنبه خوب نبودم  باز هم هورمونهام بهم ریخته دیروز ازمایش دادم امیدوارم باز هم از رنج خارج نشده باشم خدا رو شکر الان خوبم. 

پی نوشت3: خیلی دوست دارم همه دوستانم خوشحال باشند فکر می کنم اگه بتونم خوشبختی و خوشحالی دوستی رو فراهم کنم مثل اینه که خوشحالی خودم رو فراهم کنم من اعتقاد دارم غیر مستقیم خوشحالی و خوشبختی به ادم سرایت می کنه. راستش همیشه دوست دارم همسایه هام از این که هستند  خوشبختر باشند یا پولدارتر بشن تا خرسندی بیشتری داشته باشند چون فکر می کنم خوشبختی و شادیشون برای من هم شادی میاره همه چیز که مستقیم نباید شادی بیاره شادی که تو جامعه هست مسریه همونطور که غم مسریه. شاید بگی اگه یکی چیزی رو که تو نداری رو به دست بیاره چه سودی برای تو داره تو که اون رو نداری قبول دارم من شاید نداشته باشم و هرگز به دستش هم نیارم . اما مثلا فرض کنید همسایه من پولداره من فقیرم وقتی اون پولدارتر بشه خونه اش رو بهتر و قشنگتر می کنه و کوچه ای که توش زندگی می کنم قشنگتر میشه همین چشم نوازی محله موجب میشه قیمت خونه این محله افزایش پیدا کنه و ناخوداگاه ارزش خونه من هم بالا بره بدون اینکه کاری کرده باشم فقط چون همسایه من پولدارتر شده. این مورد خیلی عیانه و بدون هیچ پیچیدگیه در بقیه موارد هم همینطوره اما با پیچیدگی. به نظرم باید از داشتن دیگران خوشحال شد چون داشتن دیگران نشون میده ادم هم می تونه روزی اون چیزهای که اون داره رو به دست بیاره شاید الان نه. به نظرم دور باشه ولی دروغ نیست.

خوشبختی و شادی رو برای همه ارزو دارم چون من ادم خودخواهیم و فکر می کنم اگه بقیه خوشبخت و شاد باشند انرژی که از خوشبختی در جامعه هست برای من هم خوشبختی به ارمغان میاره. پس شاد و خوشبخت باشید.