یکشنبه از دانشگاه جدیدم به من زنگ زدند. قرار شد دوشنبه برای امضا قرارداد برم. این دانشگاه همه چیزش محترمانه تر از دانشگاه های دیگه ای هست که تدریس می کنم. همونطور که مقطع تحصیلی که باید درس بدم کارشناسی ارشده رفتارشون هم همونقدر بهتر بود. مسئول اموزشش هم دانشگاهی دوره کارشناسیم بود و از این بابت هم باعث مسرت بود چون حرف مشترک زیادی داشتیم. از طرف دیگه استاد من در دکترا هم که معاونت آموزشی کل همین دانشگاه هست نیز موجب شد که من یه استاد توجیه شده باشم چون استاد گه گاه میره روی منبر و از طریقه ارائه دروس در دانشگاه زیر مجموعه اش میگه. 

موقع برگشتن از دانشگاه از یه دانشگاه دیگه هم تماس گرفتن و یه درس دیگه به من پیشنهاد شد. پس من این ترم  چهار دانشگاه تو چهار شهر تدریس می کنم. 

این ترم از نظر کاری برای من خوب بود. از نظر تحصیلی هم اون کم اوردن نمره زبان باعث نشد عقب بیفتم چون استادهام هنوز هیچ نمره ما رو رد نکردن و و یکیشون تصمیم گرفته یه امتحان دیگه بگیره چون فکر می کنه باید مباحث بیشتری رو مطالعه کنیم و همین کارش باعث میشه حتی اگه نمره زبان داشته باشم باز هم نتونم جامع بدم.

امروز یکی از همکلاسیهام با استاد و اموزش صحبت کرده بود دو تا خبر خوب به من داد اولی این که استاد گفته اگه ظرفیت دانشجوهاش پر باشه یه استاد تو رشت هم در رشته ما کار می کنه. مورد دوم هم که یه مطلب نقل قول از اموزش بود که خیلی عالی بود.

از یکشنبه تا امروز از نظر کاری و تحصیلی خبرهای خوبی می شنوم. امیدوارم این روند همین جور ادامه داشته باشه.