این درهمه خانومها کم و بیش دیده میشه که سعی می کنند در هر صورتی زیبا یا خوش لباس دیده بشن از عملهای جراحی زیبایی بگیر تا رژیمهای سنگین. به قول معروف بُکش و خوشگل شو. حالا من هم امروز مصداق همین حرف بودم. میگید چی شده؟

حقیقت امر من یه جفت پوتین گرانقیمت دارم که در سال 88 به قیمت 180 دلار خریداری شده و پاشنه این کفش ده سانتی متره. واقعیتش به دو دلیل کم ازش استفاده می کنم اولی قیمتش و دومی به خاطر پاشته بلندش که گودی کف پایم با کف کفش هم خوانی ندارد و مثل اینکه بر روی سر پنجه راه میرم. اما هر موقع می خوام شیک کنم اون رو می پوشم. 

امروز هم از قضا پوشیدم و با بدبختی خودم را تا کافی شاپ مربوطه رسوندم و توی راه به خودم بد و بیراه فرستادم خودت بکش و خوشگل کن این چه کاری بود که کردی. 

خب واقعیت اینه ما خانومها گاهی به خودمون جفا می کنیم تا زیبا باشیم از یه نظر نگاه کنیم زیبایی صفت خوبیه و طلب کردن اون بد هم نیست بلکه حسنه اصلا خدا زیباست و زیباییها رو هم دوست داره. ولی حرف منه چرا ما این خود ازاری رو داریم که به هر قیمت می خوایم خوش قیافه و خوش تیپ به نظر بیاییم زیبایی ارزش این همه رنجی که بعضی خانونها به خودشون تحمیل می کنند داره. مثلا همین من یه کفش پاشنه ده سانتی دیگه دارم که راحته چرا به ذهنم حتی یه لحظه نرسید اون رو بپوشم تنها وقتی خیلی اذیت شدم به غلط کردن افتادم. چرا ما به خودمون جفا می کنیم واقعا انسانها موجودات ناشناختهای هستن به خصوص زنها.

پی نوشت: امروز رفتیم کافی شاپ هیچ کس نبود برام جای تعجب بود اما معما زود حل شد چون فردا والنتاینه امروز رو حسابی تعطیل کرده بودن و هیچ زوجی نیومده بود کافی شاپ.